leafen

leafen
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2022
Location: Tampa, Fl, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 44% Raising Arizona (1987) - Rated 11 Feb 2022
60 17% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 11 Feb 2022
70 21% Johnny Mnemonic (1995) - Rated 11 Feb 2022
30 8% Altered States (1980) - Rated 11 Feb 2022
100 77% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 11 Feb 2022
80 29% Gran Torino (2008) - Rated 11 Feb 2022
90 44% The Shining (1980) - Rated 11 Feb 2022
20 5% Snowpiercer (2014) - Rated 11 Feb 2022
80 29% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 11 Feb 2022
70 21% What Dreams May Come (1998) - Rated 11 Feb 2022