Leafs349116

leafs349116
Film Freak - 694 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2021
Location: Edmonton, Alberta, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 59% The Green Mile (1999) - Rated 14 Nov 2021
70 59% Gone Girl (2014) - Rated 14 Nov 2021
70 59% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 14 Nov 2021
80 80% The Last Temptation of Christ (1988) - Rated 14 Nov 2021
60 38% Gone with the Wind (1939) - Rated 14 Nov 2021
60 38% Exotica (1994) - Rated 14 Nov 2021
40 18% Contact (1997) - Rated 14 Nov 2021
70 59% Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Nov 2021
70 59% 25th Hour (2002) - Rated 14 Nov 2021
3% White House Down (2013) - Rated 14 Nov 2021