leahamilton

leahamilton
Film Freak - 737 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2013
Location: Ottawa, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like art, movies, and Batman.

more Recent Ratings

92 98% The Fall (2008) - Rated 12 Oct 2013
88 91% The Breakfast Club (1985) - Rated 09 Sep 2013
77 26% Excalibur (1981) - Rated 09 Sep 2013
82 55% Premium Rush (2012) - Rated 03 Sep 2013
84 67% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 03 Sep 2013
79 36% The Duchess (2008) - Rated 02 Sep 2013
70 9% Clash of the Titans (2010) - Rated 02 Sep 2013
85 75% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 02 Sep 2013
82 55% Clueless (1995) - Rated 02 Sep 2013
90 96% Baraka (1992) - Rated 02 Sep 2013