leanora

leanora
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 45% The Wrestler (2008) - Rated 13 Mar 2014
80 66% Groundhog Day (1993) - Rated 13 Mar 2014
85 81% Grizzly Man (2005) - Rated 13 Mar 2014
90 92% Blackadder the Third (1987) - Rated 13 Mar 2014
85 81% Ivan's Childhood (1962) - Rated 13 Mar 2014
80 66% Shock Corridor (1963) - Rated 11 Mar 2014
65 28% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 07 Mar 2014
40 7% Lincoln (2012) - Rated 07 Mar 2014
50 18% Gravity (2013) - Rated 07 Mar 2014
80 66% Bullhead (2011) - Rated 07 Mar 2014