Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lebrongarnet

Flick Fan - 86 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out lebrongarnet's...
75 58% Thor: Ragnarok (2017) - Mar 10, 2020
0% Jurassic World (2015) - Mar 10, 2020
65 25% American Pie (1999) - Mar 10, 2020
1% Home Alone (1990) - Mar 10, 2020
85 86% Cape Fear (1991) - Mar 10, 2020
70 38% Natural Born Killers (1994) - Mar 10, 2020
40 4% Resident Evil (2002) - Mar 10, 2020
80 74% American History X (1998) - Mar 10, 2020
80 74% A Clockwork Orange (1971) - Mar 10, 2020
85 86% Schindler's List (1993) - Nov 23, 2019