leczb

leczb
Movie Buff - 238 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2012
Location: Dublin, Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% In Bruges (2008) - Rated 15 Sep 2013
87 44% The World's End (2013) - Rated 15 Sep 2013
40 1% Now You See Me (2013) - Rated 15 Sep 2013
89 54% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Aug 2013
87 44% Enemy of the State (1998) - Rated 30 Jun 2013
91 70% Headhunters (2011) - Rated 25 Apr 2013
90 61% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 24 Feb 2013
93 82% Louis Theroux: Behind Bars (2008) - Rated 23 Feb 2013
90 61% Black Swan (2010) - Rated 23 Feb 2013
88 49% The Usual Suspects (1995) - Rated 16 Feb 2013