leebollinger

leebollinger
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 22% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 25 Feb 2016
88 91% The Lion King (1994) - Rated 25 Feb 2016
78 60% The Avengers (2012) - Rated 25 Feb 2016
75 45% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 25 Feb 2016
45 14% 21 (2008) - Rated 25 Feb 2016
30 6% Love Actually (2003) - Rated 25 Feb 2016
80 66% Toy Story (1995) - Rated 25 Feb 2016
85 81% The Incredibles (2004) - Rated 25 Feb 2016
89 97% Boyz n the Hood (1991) - Rated 25 Feb 2016
75 45% Top Gun (1986) - Rated 25 Feb 2016