leekit

leekit
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2008
Location: Hong Kong
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% The Mission (1999) - Rated 01 Feb 2008
85 54% PTU: Police Tactical Unit (2003) - Rated 01 Feb 2008
75 20% Throw Down (2004) - Rated 01 Feb 2008
85 54% Breaking News (2004) - Rated 01 Feb 2008
95 88% Election (2005) - Rated 01 Feb 2008
95 88% Triad Election (2006) - Rated 01 Feb 2008
80 37% Exiled (2006) - Rated 01 Feb 2008
95 88% In the Mood for Love (2000) - Rated 01 Feb 2008
85 54% Hero (2002) - Rated 01 Feb 2008
75 20% Confession of Pain (2006) - Rated 01 Feb 2008