Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lefacteurr

Film Freak - 781 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

Location: Turkey

Bio: You talking to me?
more Recent Ratings
Check out lefacteurr's...
90 82% Mulholland Drive (2001) - Oct 23, 2020
75 44% Coach Carter (2005) - Oct 23, 2020
70 34% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Oct 21, 2020
70 34% Pauline at the Beach (1983) - Oct 20, 2020
85 70% Lost in Translation (2003) - Oct 19, 2020
100 97% Ikiru (1952) - Oct 19, 2020
35 11% Sol Alegria (2018) - Oct 15, 2020
75 44% The Theory of Everything (2014) - Oct 15, 2020
75 44% Doctor Who (2005) - Oct 14, 2020
70 34% Two and a Half Men (2003) - Oct 14, 2020