leftotan

leftotan
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 12 Angry Men (1957) - Rated 12 Feb 2012
100 Children of Men (2006) - Rated 12 Feb 2012
100 Pan's Labyrinth (2006) - Rated 12 Feb 2012
100 District 9 (2009) - Rated 12 Feb 2012
100 Donnie Darko (2001) - Rated 12 Feb 2012
100 V for Vendetta (2006) - Rated 12 Feb 2012
0 Atlas Shrugged: Part I (2011) - Rated 12 Feb 2012
100 Avatar (2009) - Rated 12 Feb 2012
100 Fight Club (1999) - Rated 12 Feb 2012
100 American Beauty (1999) - Rated 12 Feb 2012