leftshoe

Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: Jan 5, 2021
Recent Ratings
Check out leftshoe's...
93 53% | Logan (2017) - Jan 05, 2021 |
94 65% | Blade Runner 2049 (2017) - Jan 05, 2021 |
88 15% | Edge of Tomorrow (2014) - Jan 05, 2021 |
90 30% | A Clockwork Orange (1971) - Jan 05, 2021 |
93 53% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 05, 2021 |
97 80% | Paths of Glory (1957) - Jan 05, 2021 |
82 3% | Midsommar (2019) - Jan 05, 2021 |
90 30% | Saving Private Ryan (1998) - Jan 05, 2021 |
92 42% | Apocalypse Now (1979) - Jan 05, 2021 |
88 15% | Platoon (1986) - Jan 05, 2021 |