leg0128

leg0128
Cinema Addict - 1359 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 42% Stir Crazy (1980) - Rated 04 Oct 2010
65 9% Blindness (2008) - Rated 04 Oct 2010
80 71% The House of the Devil (2009) - Rated 04 Oct 2010
90 95% Akira (1988) - Rated 04 Oct 2010
80 71% Secondhand Lions (2003) - Rated 04 Oct 2010
75 42% Snow Day (2000) - Rated 04 Oct 2010
70 19% Shooter (2007) - Rated 04 Oct 2010
90 95% The Rules of the Game (1939) - Rated 04 Oct 2010
65 9% The Protector (2005) - Rated 04 Oct 2010
80 71% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 04 Oct 2010