legolasdetyr

legolasdetyr
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2013
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 14% Mortal Kombat (1995) - Rated 24 Apr 2013
70 38% Around the World in 80 Days (2004) - Rated 24 Apr 2013
95 93% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 24 Apr 2013
70 38% Sleepy Hollow (1999) - Rated 24 Apr 2013
75 54% The Bone Collector (1999) - Rated 24 Apr 2013
65 24% Contagion (2011) - Rated 24 Apr 2013
80 67% American Beauty (1999) - Rated 24 Apr 2013
75 54% Demolition Man (1993) - Rated 24 Apr 2013
95 93% The Prestige (2006) - Rated 24 Apr 2013
75 54% Spider-Man (2002) - Rated 24 Apr 2013