legozy

legozy
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: guhjnfh

more Recent Ratings

82 83% Dead Poets Society (1989) - Rated 01 Nov 2017
75 53% Avatar (2009) - Rated 01 Nov 2017
72 43% Iron Man 3 (2013) - Rated 01 Nov 2017
75 53% Equilibrium (2002) - Rated 01 Nov 2017
84 93% Reservoir Dogs (1992) - Rated 01 Nov 2017
65 15% The Italian Job (2003) - Rated 01 Nov 2017
70 33% Mr. Nobody (2009) - Rated 01 Nov 2017
72 43% American Beauty (1999) - Rated 01 Nov 2017
76 61% Stay (2005) - Rated 01 Nov 2017
73 48% The Longest Yard (2005) - Rated 01 Nov 2017