leiska1

leiska1
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 38% The Great Escape (1963) - Rated 16 Jun 2015
95 85% Stalker (1979) - Rated 16 Jun 2015
90 72% Eraserhead (1977) - Rated 16 Jun 2015
95 85% Blue Velvet (1986) - Rated 16 Jun 2015
89 64% Wild at Heart (1990) - Rated 16 Jun 2015
95 85% Lost Highway (1997) - Rated 16 Jun 2015
90 72% Mulholland Drive (1999) - Rated 16 Jun 2015
90 72% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Jun 2015
90 72% Inland Empire (2006) - Rated 16 Jun 2015
85 60% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 16 Jun 2015