lejulien
Recent Ratings
Check out lejulien's...
88 87% | The Boy and the Beast (2015) - Rated 08 Jul 2016 |
90 90% | Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 28 Jun 2016 |
85 84% | Steins;Gate (2011) - Rated 28 Jun 2016 |
90 90% | One Punch Man (2015) - Rated 28 Jun 2016 |
75 67% | Fullmetal Alchemist (2003) - Rated 28 Jun 2016 |
95 94% | Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Rated 28 Jun 2016 |
65 45% | Samurai Champloo (2004) - Rated 28 Jun 2016 |
30 9% | Berserk (1997) - Rated 28 Jun 2016 |
85 84% | Cowboy Bebop (1998) - Rated 28 Jun 2016 |
55 28% | Princess Mononoke (1997) - Rated 28 Jun 2016 |