leland1984

leland1984
Film Freak - 623 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2014
Location: Spain

more Recent Ratings

Check out leland1984's...

85 90% Black Swan (2010) - Rated 02 Jul 2014
75 58% The Reader (2008) - Rated 13 Jun 2014
80 78% The Others (2001) - Rated 13 Jun 2014
85 90% Taxi Driver (1976) - Rated 13 Jun 2014
65 16% The Peacemaker (1997) - Rated 13 Jun 2014
80 78% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 13 Jun 2014
75 58% While You Were Sleeping (1995) - Rated 13 Jun 2014
80 78% Amour (2012) - Rated 13 Jun 2014
75 58% Total Recall (1990) - Rated 13 Jun 2014
70 34% I Am Legend (2007) - Rated 13 Jun 2014