lele8809

lele8809
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 20 Apr 2018
85 50% The Faculty (1998) - Rated 20 Apr 2018
95 87% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 20 Apr 2018
85 50% Birdman (2014) - Rated 20 Apr 2018
90 72% The Terminator (1984) - Rated 20 Apr 2018
100 95% Inglourious Basterds (2009) - Rated 20 Apr 2018
80 35% Speed (1994) - Rated 20 Apr 2018
90 72% Good Will Hunting (1997) - Rated 20 Apr 2018
90 72% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Apr 2018
20 2% The Lake House (2006) - Rated 20 Apr 2018