lemonce

lemonce
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2012
Location: Sugarloaf Key, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% The Addams Family (1991) - Rated 20 Dec 2012
50 11% The Mask (1994) - Rated 20 Dec 2012
90 85% Fargo (1996) - Rated 20 Dec 2012
70 37% White Men Can't Jump (1992) - Rated 20 Dec 2012
70 37% 50 First Dates (2004) - Rated 20 Dec 2012
75 52% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 20 Dec 2012
40 6% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 20 Dec 2012
90 85% Memento (2001) - Rated 20 Dec 2012
60 20% The Dark Crystal (1982) - Rated 20 Dec 2012
60 20% Underworld (2003) - Rated 20 Dec 2012