lemot

lemot
Member Since: 01 Feb 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 74% Zorba the Greek (1964) - Rated 15 Feb 2014
85 82% Diabolique (1955) - Rated 15 Feb 2014
84 80% Melancholia (2011) - Rated 15 Feb 2014
83 78% Stay (2005) - Rated 15 Feb 2014
80 69% Enemy at the Gates (2001) - Rated 15 Feb 2014
90 93% 12 Angry Men (1957) - Rated 15 Feb 2014
89 90% Pi (1998) - Rated 12 Feb 2014
55 18% Rocky IV (1985) - Rated 12 Feb 2014
90 93% Metropolis (1927) - Rated 12 Feb 2014
91 95% Cries and Whispers (1972) - Rated 12 Feb 2014