lenabena

lenabena
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2021
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 33% The Iron Claw (2023) - Rated 16 Feb 2024
75 33% Saturday Night Fever (1977) - Rated 16 Feb 2024
10 1% Silent Night (2023) - Rated 29 Dec 2023
79 50% You've Got Mail (1998) - Rated 25 Dec 2023
92 96% The Mummy (1999) - Rated 01 Dec 2023
82 67% Stray Dog (1949) - Rated 13 Nov 2023
71 22% The Birds (1963) - Rated 13 Nov 2023
60 8% Totally Killer (2023) - Rated 13 Nov 2023
76 37% And Then There Were None (1945) - Rated 13 Nov 2023
78 44% Talk to Me (2023) - Rated 13 Nov 2023