Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lenaylen

Flick Fan - 34 Film Ratings

Member Since: Oct 15, 2019

Location: Argentina

more Recent Ratings
Check out lenaylen's...
90 60% La La Land (2016) - Oct 16, 2019
90 60% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Oct 16, 2019
90 60% 22 Jump Street (2014) - Oct 15, 2019
70 20% Tangled (2010) - Oct 15, 2019
80 36% Super 8 (2011) - Oct 15, 2019
100 88% Jurassic Park (1993) - Oct 15, 2019
90 60% Final Destination 3 (2006) - Oct 15, 2019
80 36% Arrival (2016) - Oct 15, 2019
20 1% Little Miss Sunshine (2006) - Oct 15, 2019
90 60% The Help (2011) - Oct 15, 2019