lenotchka

lenotchka
Movie Buff - 346 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 45% In Bruges (2008) - Rated 18 Nov 2012
87 75% Take Shelter (2011) - Rated 18 Nov 2012
78 36% Dolan's Cadillac (2009) - Rated 07 Oct 2012
65 18% Dark City (1998) - Rated 07 Oct 2012
76 32% Drag Me to Hell (2009) - Rated 07 Oct 2012
81 51% The Remains of the Day (1993) - Rated 07 Oct 2012
90 88% Tikhiye stranitsy (1994) - Rated 07 Oct 2012
86 72% Mother and Son (1997) - Rated 07 Oct 2012
80 45% Aleksandra (2007) - Rated 07 Oct 2012
82 55% Shaun of the Dead (2004) - Rated 07 Oct 2012