leocorreia

leocorreia
Movie Buff - 353 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2013
Location: São Paulo, São Paulo/Brazil, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 24% The Hateful Eight (2015) - Rated 07 Jun 2020
80 46% Wild Tales (2014) - Rated 17 May 2020
65 30% Planet of the Apes (1968) - Rated 17 May 2020
90 69% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 16 May 2020
85 57% Knives Out (2019) - Rated 16 May 2020
10 2% Jojo Rabbit (2019) - Rated 16 May 2020
80 46% La Cérémonie (1995) - Rated 16 May 2020
95 86% Two Lovers (2009) - Rated 16 May 2020
10 2% Countdown (2019) - Rated 16 May 2020
40 7% Whatever Works (2009) - Rated 16 May 2020