leo_franco92

leofranco92
Movie Buff - 272 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 27% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 18 Feb 2022
70 27% Planet Terror (2007) - Rated 24 Apr 2020
60 13% Green Room (2016) - Rated 24 Apr 2020
85 76% The Incredibles (2004) - Rated 24 Apr 2020
70 27% Coherence (2013) - Rated 19 Apr 2020
80 55% Rushmore (1998) - Rated 19 Apr 2020
80 55% Prince of Darkness (1987) - Rated 15 Apr 2020
70 27% Videodrome (1983) - Rated 09 Apr 2020
70 27% Who Can Kill a Child? (1976) - Rated 07 Apr 2020
85 76% Ex Machina (2015) - Rated 07 Apr 2020