We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

leomarques90

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2020

Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out leomarques90's...

90 76% Inglourious Basterds (2009) - Mar 16, 2020
85 53% Raw (2017) - Feb 24, 2020
90 76% Parasite (2019) - Feb 24, 2020
75 26% Pet Sematary (1989) - Feb 17, 2020
60 7% John Wick (2014) - Feb 17, 2020
85 53% Saving Private Ryan (1998) - Feb 17, 2020
60 7% Misery (1990) - Feb 17, 2020
70 19% The Godfather: Part II (1974) - Feb 17, 2020
80 38% The Godfather (1972) - Feb 17, 2020
80 38% Django Unchained (2012) - Feb 17, 2020