leon1355

leon1355
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 2% Good Will Hunting (1997) - Rated 11 Apr 2021
97 54% Paul (2011) - Rated 11 Apr 2021
100 93% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 11 Apr 2021
98 76% Rambo: First Blood Part II (1985) - Rated 11 Apr 2021
100 93% First Blood (1982) - Rated 11 Apr 2021
95 6% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 11 Apr 2021
98 76% Pedicab Driver (1989) - Rated 11 Apr 2021
99 84% Rambo III (1988) - Rated 11 Apr 2021
96 23% The Graduate (1967) - Rated 11 Apr 2021
96 23% Daredevil (2003) - Rated 11 Apr 2021