leonn

leonn
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2013
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 34% Eat Pray Love (2010) - Rated 17 Oct 2013
75 66% American Beauty (1999) - Rated 17 Oct 2013
60 16% Pretty Woman (1990) - Rated 10 Aug 2013
65 34% Shrek (2001) - Rated 10 Aug 2013
62 20% Who Am I? (1998) - Rated 10 Aug 2013
60 16% The Yes Men (2003) - Rated 10 Aug 2013
68 47% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 10 Aug 2013
65 34% Zenne (2012) - Rated 10 Aug 2013
66 43% O kadin (2007) - Rated 09 Aug 2013
63 24% Issiz adam (2008) - Rated 09 Aug 2013