leonoel

leonoel
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2016
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 05 Aug 2016
100 95% Cast Away (2000) - Rated 05 Aug 2016
70 75% Road to Perdition (2002) - Rated 05 Aug 2016
20% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 05 Aug 2016
10 65% The Godfather (1972) - Rated 05 Aug 2016
40% The Prestige (2006) - Rated 05 Aug 2016
20% The Italian Job (2003) - Rated 05 Aug 2016
55% The Kingdom (2007) - Rated 05 Aug 2016
5% Gravity (2013) - Rated 05 Aug 2016
40% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 05 Aug 2016