leopoldbloom

leopoldbloom
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 27 Mar 2020
96 97% The Young Pope (2016) - Rated 01 Mar 2020
83 35% The Matrix (1999) - Rated 01 Mar 2020
88 67% Dead Poets Society (1989) - Rated 01 Mar 2020
89 76% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Mar 2020
81 26% Shutter Island (2010) - Rated 01 Mar 2020
85 52% Scent of a Woman (1992) - Rated 01 Mar 2020
93 91% The King's Speech (2010) - Rated 01 Mar 2020
91 85% The Umbrella Academy (2019) - Rated 01 Mar 2020
85 52% Joker (2019) - Rated 01 Mar 2020