lericks

lericks
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 84% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 30 Jun 2016
78 25% A Clockwork Orange (1971) - Rated 30 Jun 2016
97 97% Game of Thrones (2011) - Rated 30 Jun 2016
85 55% The Road (2009) - Rated 30 Jun 2016
90 77% An Angel at My Table (1990) - Rated 30 Jun 2016
89 68% Let the Right One In (2008) - Rated 30 Jun 2016
97 97% Tomboy (2011) - Rated 30 Jun 2016
97 97% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 30 Jun 2016
60 6% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 30 Jun 2016
92 87% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Jun 2016