leroy12

leroy12
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2022
Location: Pensacola, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% Grey's Anatomy (2005) - Rated 05 Feb 2022
85 80% The Last Stand (2013) - Rated 05 Feb 2022
85 80% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 05 Feb 2022
60 30% Agent Carter (2013) - Rated 05 Feb 2022
50 10% RoboCop (2014) - Rated 05 Feb 2022
50 10% The Hurricane Heist (2018) - Rated 05 Feb 2022
90 95% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 05 Feb 2022
60 30% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 05 Feb 2022
75 55% Coming 2 America (2021) - Rated 05 Feb 2022
80 65% Pokémon Detective Pikachu (2019) - Rated 05 Feb 2022