lesgrossman

lesgrossman
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 01 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 10% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 02 Jun 2017
86 57% Mystic River (2003) - Rated 02 Jun 2017
74 10% Bad Boys (1995) - Rated 02 Jun 2017
86 57% The Missing (2003) - Rated 02 Jun 2017
84 42% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 02 Jun 2017
67 6% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 02 Jun 2017
86 57% Back to the Future (1985) - Rated 02 Jun 2017
80 24% School of Rock (2003) - Rated 02 Jun 2017
85 48% Romancing the Stone (1984) - Rated 02 Jun 2017
84 42% Zodiac (2007) - Rated 02 Jun 2017