lesharle

lesharle
Film Freak - 584 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2017
Location: Maidstone, Kent, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 97% Moneyball (2011) - Rated 21 Apr 2019
64 70% Dunkirk (2017) - Rated 24 Mar 2018
43 20% It (2017) - Rated 24 Mar 2018
72 87% Coco (2017) - Rated 24 Mar 2018
61 59% Moonlight (2016) - Rated 24 Mar 2018
62 63% Borg vs. McEnroe (2017) - Rated 24 Mar 2018
62 63% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 24 Mar 2018
76 91% Fargo (1996) - Rated 24 Mar 2018
58 50% I Love You, Man (2009) - Rated 24 Mar 2018
61 59% Jurassic World (2015) - Rated 24 Mar 2018