lesrallizes

lesrallizes
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 23% Cruising (1980) - Rated 23 Oct 2012
84 70% The Godfather (1972) - Rated 23 Oct 2012
66 37% The Godfather: Part II (1974) - Rated 23 Oct 2012
67 40% The Conversation (1974) - Rated 23 Oct 2012
65 32% Apocalypse Now (1979) - Rated 23 Oct 2012
26 0% The Godfather: Part III (1990) - Rated 23 Oct 2012
57 21% Performance (1970) - Rated 23 Oct 2012
73 50% Walkabout (1971) - Rated 23 Oct 2012
91 84% Don't Look Now (1973) - Rated 23 Oct 2012
79 59% The Man Who Fell to Earth (1976) - Rated 23 Oct 2012