letsrock

letsrock
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2012
Location: Peyton, CO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 51% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 23 Feb 2012
40 3% Biloxi Blues (1988) - Rated 17 Feb 2012
94 61% Wonder Woman (2009) - Rated 17 Feb 2012
95 76% Tombstone (1993) - Rated 17 Feb 2012
93 51% Batman: Mask of the Phantasm (1993) - Rated 17 Feb 2012
98 87% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 17 Feb 2012
94 61% Yes Man (2008) - Rated 17 Feb 2012
94 61% Fargo (1996) - Rated 17 Feb 2012
94 61% Serenity (2005) - Rated 17 Feb 2012
94 61% Peter Pan (1953) - Rated 17 Feb 2012