leus

leus
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% Brazil (1985) - Rated 21 Jul 2015
85 67% The Man from Earth (2007) - Rated 21 Jul 2015
75 32% Akira (1988) - Rated 21 Jul 2015
90 82% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 21 Jul 2015
30 21% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 21 Jul 2015
75 32% Her (2013) - Rated 21 Jul 2015
85 67% Transcendence (2014) - Rated 21 Jul 2015
75 32% Ex Machina (2015) - Rated 21 Jul 2015
80 48% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 21 Jul 2015
25 20% Horrible Bosses 2 (2014) - Rated 21 Jul 2015