levazqz
Recent Ratings
Check out levazqz's...
94 93% | Ghost (1990) - Rated 12 Aug 2017 |
80 42% | State of Play (2009) - Rated 06 Aug 2017 |
70 22% | Children of Men (2006) - Rated 06 Aug 2017 |
92 88% | John Q (2002) - Rated 05 Aug 2017 |
88 68% | 50 First Dates (2004) - Rated 05 Aug 2017 |
7 2% | Memento (2001) - Rated 05 Aug 2017 |
60 14% | Inception (2010) - Rated 05 Aug 2017 |
70 22% | Drive (2011) - Rated 05 Aug 2017 |
79 36% | The Hunter's Prayer (2017) - Rated 30 Jul 2017 |
88 68% | Fireproof (2008) - Rated 28 Jul 2017 |