levendusky

levendusky
Movie Buff - 434 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Home Alone (1990) - Rated 14 Jan 2018
90 89% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Jan 2018
70 39% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 14 Jan 2018
60 14% Tango & Cash (1989) - Rated 14 Jan 2018
90 89% Boardwalk Empire (2010) - Rated 14 Jan 2018
60 14% Rain Man (1988) - Rated 14 Jan 2018
60 14% Midnight Run (1988) - Rated 14 Jan 2018
80 68% Die Hard (1988) - Rated 14 Jan 2018
70 39% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 14 Jan 2018
100 98% Game of Thrones (2011) - Rated 14 Jan 2018