leventdem

leventdem
Movie Buff - 413 Film Ratings
Member Since: 20 May 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 83% L.A. Confidential (1997) - Rated 23 Dec 2023
71 22% The Whale (2022) - Rated 04 Dec 2023
76 41% Landscape in the Mist (1988) - Rated 14 Dec 2021
72 25% Mahi va gorbeh (2013) - Rated 09 Dec 2021
78 56% Where Is the Friend's Home? (1987) - Rated 08 Dec 2021
72 25% La belle époque (2019) - Rated 05 Dec 2021
80 72% Climax (2018) - Rated 03 Dec 2021
75 36% Miracle in Cell No.7 (2013) - Rated 20 Nov 2021
80 72% The Marathon Family (1982) - Rated 29 Oct 2021
76 41% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 26 Nov 2019