leventpalaz

leventpalaz
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 May 2017
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Blind (2014) - Rated 20 Aug 2017
100 Raw (2017) - Rated 19 Aug 2017
98 Sully (2016) - Rated 13 Aug 2017
100 Mr. Nobody (2009) - Rated 13 Aug 2017
100 Whiplash (2014) - Rated 09 Jun 2017
100 Oldboy (2003) - Rated 28 May 2017
100 Fight Club (1999) - Rated 28 May 2017
95 Arrival (2016) - Rated 28 May 2017
100 Interstellar (2014) - Rated 28 May 2017
100 The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 27 May 2017