Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lewispearce

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Jun 14, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out lewispearce's...
84 75% Arrival (2016) - Jun 14, 2020
81 69% Gran Torino (2008) - Jun 14, 2020
80 62% Back to the Future (1985) - Jun 14, 2020
79 54% Uncut Gems (2019) - Jun 14, 2020
75 39% Mr. Nobody (2009) - Jun 14, 2020
70 21% Little Miss Sunshine (2006) - Jun 14, 2020
85 82% The Social Network (2010) - Jun 14, 2020
80 62% Get Out (2017) - Jun 14, 2020
71 29% Dunkirk (2017) - Jun 14, 2020
70 21% Avengers: Endgame (2019) - Jun 14, 2020