lexiebgood

lexiebgood
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 72% The Lobster (2015) - Rated 14 Aug 2016
99 92% In the Mood for Love (2000) - Rated 14 Aug 2016
100 97% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Rated 14 Aug 2016
40 12% Ocean's Twelve (2004) - Rated 14 Aug 2016
30 7% Spider-Man (2002) - Rated 14 Aug 2016
70 27% Inside Out (2015) - Rated 14 Aug 2016
90 82% Lost In La Mancha (2002) - Rated 14 Aug 2016
80 50% The Last of the Mohicans (1920) - Rated 14 Aug 2016
80 50% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 14 Aug 2016
60 20% Grumpy Old Men (1993) - Rated 14 Aug 2016