lgpasceri

lgpasceri
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 32% Get Smart (2008) - Rated 23 Aug 2019
65 2% Cool Runnings (1993) - Rated 23 Aug 2019
95 87% Les Misérables (2012) - Rated 23 Aug 2019
91 77% Gone with the Wind (1939) - Rated 23 Aug 2019
89 67% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 23 Aug 2019
73 22% Pride & Prejudice (2005) - Rated 23 Aug 2019
69 12% Twilight (2008) - Rated 23 Aug 2019
95 87% Frozen (2013) - Rated 23 Aug 2019
67 7% Bambi (1942) - Rated 23 Aug 2019
85 55% Superbad (2007) - Rated 23 Aug 2019