Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lhH4n6

Flick Fan - 69 Film Ratings

Member Since: May 13, 2018

more Recent Ratings
85 72% The Avengers (2012) - May 13, 2018
90 92% Avatar (2009) - May 13, 2018
95 99% The Goonies (1985) - May 13, 2018
80 41% Paul (2011) - May 13, 2018
85 72% World War Z (2013) - May 13, 2018
85 72% Flubber (1997) - May 13, 2018
85 72% Back to the Future (1985) - May 13, 2018
75 15% Blade Runner 2049 (2017) - May 13, 2018
85 72% Limitless (2011) - May 13, 2018
80 41% Elysium (2013) - May 13, 2018