lharris10

lharris10
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2020
Location: USA

more Recent Ratings

Check out lharris10's...

95 87% Ozark (2017) - Rated 08 Jan 2020
87 57% Derry Girls (2017) - Rated 05 Jan 2020
89 62% Russian Doll (2019) - Rated 05 Jan 2020
84 43% You (2018) - Rated 05 Jan 2020
88 60% Love (2016) - Rated 05 Jan 2020
90 71% Shameless (2011) - Rated 05 Jan 2020
88 60% True Detective (2014) - Rated 05 Jan 2020
95 87% Fargo (2014) - Rated 05 Jan 2020
95 87% Fargo (1996) - Rated 05 Jan 2020
100 96% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 05 Jan 2020