liam1208

liam1208
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2015
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 74% The Great Gatsby (2013) - Rated 20 Jun 2015
89 62% Malcolm X (1992) - Rated 20 Jun 2015
89 62% Prisoners (2013) - Rated 20 Jun 2015
90 74% The Illusionist (2006) - Rated 20 Jun 2015
90 74% Apocalypto (2006) - Rated 20 Jun 2015
88 43% The Incredibles (2004) - Rated 20 Jun 2015
88 43% Smokin' Aces (2007) - Rated 20 Jun 2015
90 74% The Prestige (2006) - Rated 20 Jun 2015
87 29% Iron Man (2008) - Rated 20 Jun 2015
95 94% Million Dollar Baby (2004) - Rated 20 Jun 2015