Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
liam1738

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Jul 27, 2017

Location: New Zealand

more Recent Ratings
Check out liam1738's...
85 65% Inside Out (2015) - Jul 31, 2017
83 61% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Jul 27, 2017
85 65% Coraline (2009) - Jul 27, 2017
78 46% The Hunger Games (2012) - Jul 27, 2017
73 19% Now You See Me 2 (2016) - Jul 27, 2017
80 53% Now You See Me (2013) - Jul 27, 2017
73 19% I Am Number Four (2011) - Jul 27, 2017
85 65% Guardians of the Galaxy (2014) - Jul 27, 2017
75 30% The Boxtrolls (2014) - Jul 27, 2017
78 46% Finding Nemo (2003) - Jul 27, 2017