lien.baele

lienbaele
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2013
Location: Ghent, Flanders, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 47% Klaus (2019) - Rated 27 Dec 2021
70 69% Climax (2018) - Rated 27 Dec 2021
65 47% The French Dispatch (2021) - Rated 19 Dec 2021
70 69% My Life as a Zucchini (2016) - Rated 04 Dec 2019
62 39% Amadeus (1984) - Rated 20 Jan 2019
73 80% Poltergeist (1982) - Rated 20 Jan 2019
70 69% The Matrix (1999) - Rated 20 Jan 2019
60 34% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 20 Jan 2019
69 62% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 20 Jan 2019
50 17% The Parent Trap (1998) - Rated 20 Jan 2019