lifeonmars

lifeonmars
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 20 Mar 2016
85 64% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 20 Mar 2016
95 91% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 20 Mar 2016
90 79% Porco Rosso (1992) - Rated 20 Mar 2016
80 45% WALL·E (2008) - Rated 20 Mar 2016
75 25% Brave (2012) - Rated 20 Mar 2016
79 39% The Cat Returns (2002) - Rated 20 Mar 2016
85 64% A Scanner Darkly (2006) - Rated 20 Mar 2016
80 45% The Secret World of Arrietty (2010) - Rated 20 Mar 2016
95 91% Be Right Back (2013) - Rated 20 Mar 2016